Artykuły filtrowane wg daty: styczeń 2020

Sposoby zarabiania pieniędzy przez lichwiarzy mogą być naprawdę ohydne, począwszy od ogromnych odsetek w chwilówkach, które ciężko przeciętnemu Kowalskiemu spłacić, a skończywszy na pożyczkach pod zastaw nieruchomości o zaniżonej cenie na umowie. Firmy pożyczkowe sięgają do takich rzeczy, które są wręcz niewyobrażalne do wykonania. A potem "zamykają interes” i znikają z rynku, a słuch o nich dosłownie ginie. Uwaga więc na jakiekolwiek płatności przed udzieleniem pożyczki oraz na umowy zaniżające wartość twojej nieruchomości.

Dział: Archiwum

Serwis finansowy kbkinfo.com jest portalem doradczym i informacyjnym wyjaśniającym zagadnienia związane z kryptowalutami, cyfrowym pieniądzem, łańcuchem bloków i nowoczesnym przetwarzaniem informacji.

Opisujemy także prawa i obowiązki konsumenta. Odpowiadamy na pytania jak uwolnić się z długów, jak upominać się o swoje prawa będąc stroną poszkodowaną w umowie sprzedaży towaru czy usługi.

 

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania i zapewnić użytkownikom określone usługi i funkcje. Dane użytkownika – w tym Twoje dane osobowe do personalizacji reklam – oraz pliki cookie są wykorzystywane zarówno do reklam spersonalizowanych, jak i niespersonalizowanych. Kliknij tutaj po więcej informacji.
Dalsze informacje Zaakceptowałem