czwartek, 25 luty 2021 21:14

E-book: Jak pożyczać rozsądnie pieniądze?

Napisał
Oceń ten artykuł
(17 głosów)

Dla osób zainteresowanych poradami jak nie wpaść w pętlę kredytową przygotowaliśmy eBook w którym przedstawiliśmy czego unikać przy pożyczaniu pieniędzy oraz jakie sposoby ewentualnego pożyczania gotówki można wziąć pod uwagę.

Dla zinteresowanych eBook mozna pobrać stąd: ebook_jak_pozyczac_rozsadnie_pieniadze_kbkinfo.com.pdf

Czytany 6353 razy Ostatnio zmieniany piątek, 12 marzec 2021 09:44
Skorupa Andrzej

Epoka emisji kredytu i życia na kredyt dobiega końca. EBC, FED i bankierzy całego świata obojętnie ile by nie dodrukowali pieniądza - to już jest schyłek tej kreatywnej księgowości, ekonomii i bankowości ujemnych stóp procentowych, jakie znamy.  Czy pójdzie to w dobrym kierunku wolności i braku zadłużania się czy wręcz przeciwnie do niewoli, kosmicznych wycen akcji i nowego porządku światowego z wszechobecnym bitem, zależy od nas samych. Na stronie przedstawiłem problematykę kryptowalut, blockchaina, analizy finansowe i gospodarcze, porady prawne dla konsumentów i przedsiębiorców.

Więcej w tej kategorii: « O nas

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Serwis finansowy kbkinfo.com jest portalem doradczym i informacyjnym wyjaśniającym zagadnienia związane z kryptowalutami, cyfrowym pieniądzem, łańcuchem bloków i nowoczesnym przetwarzaniem informacji.

Opisujemy także prawa i obowiązki konsumenta. Odpowiadamy na pytania jak uwolnić się z długów, jak upominać się o swoje prawa będąc stroną poszkodowaną w umowie sprzedaży towaru czy usługi.

 

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania i zapewnić użytkownikom określone usługi i funkcje. Dane użytkownika – w tym Twoje dane osobowe do personalizacji reklam – oraz pliki cookie są wykorzystywane zarówno do reklam spersonalizowanych, jak i niespersonalizowanych. Kliknij tutaj po więcej informacji.
Dalsze informacje Zaakceptowałem